Ślub i wesele

Tylko dla wybranych, ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy i Radomia.

Tylko dla wybranych, ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy i Radomia.

Warszawa to miasto, które od wielu lat słynie z ekstrawagancji i wielkomiejskiego stylu. Dziś tylko znikomy odsetek mieszkańców stolicy kultywuje staropolskie tradycje weselne. Prawie każda młoda para szuka nietuzinkowych pomysłów na to, aby ta wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju okoliczność była spełnieniem ich najskrytszych marzeń. Niestety, tylko najbardziej kreatywni mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i zorganizować swoje wesele w jednym z najpiękniejszych sal weselnych zlokalizowanych w radomskich i warszawskich okolicach.

Poniżej znajdziecie kilka ciekawych propozycji, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

  • Pałacyk Otrębusy

Miejsce wyjątkowe, ale jednocześnie niebanalne. Mieści się w klimatycznych Otrębusach położonych nieopodal polskiej stolicy. To, co szczególnie cechuje to miejsce to ciekawa architektura. Pięknie urządzony ogród z altaną sprzyjają relaksowi i skupieniu. Młoda Para może zacząć przygotowywać się tu do swojego święta nawet na kilka dni przed uroczystością. Na terenie obiektu znajduje się bowiem nawet profesjonalny gabinet kosmetyczny.

  • Hotel Boss

Ten niezwykły obiekt to połączenie luksusu, klasy, ekstrawaganckiej elegancji, ale jednocześnie także staropolskiej klasyki. Sala weselna urządzona została w iście rustykalnym stylu. Szeroka oferta dla klientów z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającą parę młodą. Włodarze hotelu przygotowali dla nich oraz dla ich rodziców darmowe pokoje. Dodatkowe noclegi dla przyjezdnych gości dostępne są za atrakcyjną cenę.

Takich miejsc, jak trzy powyższe, w okolicach Radomia czy Warszawy jest mnóstwo. Wystarczy zwiedzić kilka, aby dowiedzieć się jak zróżnicowana potrafi być interpretacja wesela przez nowoczesnych przedsiębiorców.

Udostępnij

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.