Modne wystroje sal weselnych w 2017 roku

Każdy sezon ślubny może pochwalić się swoimi trendami. Raz dominującym kolorem jest srebro, innym tiffany blue. W każdym roku możemy obserwować inne hity sezonowe, które Pary Młode chętnie wdrażają w tym ważnym dla nich dniu. Czy to jednak oznacza, że klasyka zamiera? Nie ma miejsca na stare, sprawdzone tricki dekoracyjne? Zobacz, co jest modne w 2017 roku!

Dekorowanie sal weselnych przechodzi różne metamorfozy. Raz cenimy sobie bogactwo i przepych, innym razem wybieramy minimalizm. Sezony też różną się kolorami – w każdym roku inny okazuje się hitem. Czy to jednak oznacza, że popełniamy gafę, sięgając po stare i sprawdzone rozwiązania? O tym porozmawialiśmy z dekoratorką ślubną, panią Kamilą!

„Każdy sezon ślubny ma swój hit, kolor dominujący, który możemy zauważyć na wielu przyjęciach. Jak jest dobierany? Trendami w modzie, wzorujemy się na podstawie wesel celebrytów i tak dalej. Jak widać – nie tylko suknie ślubne są kopiowane, ale również kolory kwiatów, dekoracji czy balonów, chociaż i one stają się coraz mniej popularne i są wypierane przez bardziej wyrafinowane rozwiązania. Co jest modne w 2017 roku? Ten sezon możemy podzielić na kilka hitów. Z jednej strony, pastele – róż, błękit, żółty, wszystko co delikatne, często przeplatane drobnymi, ale mocnymi akcentami kolorystycznymi, najczęściej w postaci kwiatów. Mamy też czystą biel – mało tego! Pary Młode coraz częściej proszą gości o zachowanie dress code’u, jak to było w przypadku ślubu Wojciecha Szczęsnego z Mariną. Jednak te wystroje sal nie sprawiają, że nie możemy sięgnąć po rozwiązania z zeszłego sezonu, przecież chodzi o to, by Młoda Para była zadowolona z końcowego efektu.”

(Zobacz także: Tylko dla wybranych, ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy i Radomia.)

Poza kolorystyką, co jeszcze jest modne w tym sezonie?

Jak wiadomo, na kolorystyce nie kończymy wystroju sal. Co w tym roku jest modne? Jak się okazuje – wszelkie lampiony, żywe kwiaty oraz dekoracje hand made są w cenie i najczęściej zdobią salę weselną w tym wyjątkowym dniu. Rezygnuje się z serpentyn, wszelkich balonów czy ciężkich dodatków, które pomniejszają salę. Chodzi o delikatność, subtelność i lekkość! Duże ilości żywych i kolorowych kwiatów (odpowiadających rzecz jasna, akcentom barwnym, które zostały wybrane jako dominujące), fikuśne winietki, delikatne zdobienia stołów w niezbędne elementy. Wychodzimy z przepychu i idziemy w stronę minimalizmu. Czy to się zmieni? Oczywiście, że tak. Ale tak obecnie kreują się trendy 2017 dla dekorowania sal weselnych.

Palacdomaniowski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three − 1 =