Tylko dla wybranych, ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy i Radomia.

Warszawa to miasto, które od wielu lat słynie z ekstrawagancji i wielkomiejskiego stylu. Dziś tylko znikomy odsetek mieszkańców stolicy kultywuje staropolskie tradycje weselne. Prawie każda młoda para szuka nietuzinkowych pomysłów na to, aby ta wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju okoliczność była spełnieniem ich najskrytszych marzeń. Niestety, tylko najbardziej kreatywni mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i zorganizować swoje wesele w jednym z najpiękniejszych sal weselnych zlokalizowanych w radomskich i warszawskich okolicach.

Poniżej znajdziecie kilka ciekawych propozycji, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

  • Pałacyk Otrębusy

Miejsce wyjątkowe, ale jednocześnie niebanalne. Mieści się w klimatycznych Otrębusach położonych nieopodal polskiej stolicy. To, co szczególnie cechuje to miejsce to ciekawa architektura. Pięknie urządzony ogród z altaną sprzyjają relaksowi i skupieniu. Młoda Para może zacząć przygotowywać się tu do swojego święta nawet na kilka dni przed uroczystością. Na terenie obiektu znajduje się bowiem nawet profesjonalny gabinet kosmetyczny.

  • Pałac Domaniowski (szczególnie polecam: oferta)

Organizacja wesela w tym miejscu to idealny pomysł zarówno w scenerii letniej, jak i zimowej. Pałac ma wiele do zaoferowania i oprócz szerokiej karty dań, możliwości ułożenia własnego menu i doboru wina z czołowym sommelierem, na gości czeka tu aż 21 pokoi hotelowych wykończonych na najwyższym poziomie.

  • Hotel Boss

Ten niezwykły obiekt to połączenie luksusu, klasy, ekstrawaganckiej elegancji, ale jednocześnie także staropolskiej klasyki. Sala weselna urządzona została w iście rustykalnym stylu. Szeroka oferta dla klientów z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającą parę młodą. Włodarze hotelu przygotowali dla nich oraz dla ich rodziców darmowe pokoje. Dodatkowe noclegi dla przyjezdnych gości dostępne są za atrakcyjną cenę.

(ZOBACZ: Cennik ślubny – koszty przygotowań do ślubu i wesela)

Takich miejsc, jak trzy powyższe, w okolicach Radomia czy Warszawy jest mnóstwo. Wystarczy zwiedzić kilka, aby dowiedzieć się jak zróżnicowana potrafi być interpretacja wesela przez nowoczesnych przedsiębiorców.

2 Replies to “Tylko dla wybranych, ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy i Radomia.”

Comments are closed.