Zabiegi na każdą kieszeń, które odmłodzą i usuną zmarszczki

Pierwsza zmarszczka jest dla wielu kobiet wielkim szokiem. Patrzą w lustro na swoje odbicie, które automatycznie staje się jakieś takie.. inne, dojrzalsze, ale i starsze. Jedne przyjmują to z pokorą, gdy drugie za wszelką cenę chcą zatrzymać czas. Oczywiście nie ma w tym nic złego, bo każda z nas chce wyglądać dobrze i młodo, a szybka reakcja jest tutaj na wagę złota. Zobacz, jakie można stosować metody w walce z pierwszymi zmarszczkami.

Im szybciej podejmuje się działania przeciwzmarszczkowe, tym lepiej dla kobiety. Pierwsze, te płytkie oznaki starzenia się skóry są sygnałem, aby jak najszybciej reagować i coś robić, aby nie dopuścić do pogorszenia się sytuacji. Jak kobiety radzą sobie ze zmarszczkami i w jaki sposób odmładzają skórę? Mamy kilka opinii!


Więcej na temat wykorzystania profesjonalnych kosmetyków nie tylko w gabinetach kosmetycznych ale również w domowej pielęgnacji, przeczytacie w naszym wcześniejszym wpisie o profesjonalnej pielęgnacji twarzy.


Zabiegi na każdą kieszeń i dobre kosmetyki

Jak się okazuje, kobiety podchodzą do zmarszczek, jak do bitwy – nie ograniczają się tylko do jednej metody, a starają się na różnych frontach walczyć z oznakami starzenia się. Podpytaliśmy się kilku z nich, jakie są ich metody na zachowanie młodości.

Zabiegi kosmetyczne na twarz - Farmonaprofessional.pl„Pierwsza zmarszczka była dla mnie impulsem. Od tego czasu nauczyłam się rytuałów, ale też przestałam się bać wizyt u kosmetyczek. To one mi pokazały, jak poprawnie dbać o skórę twarzy i szyi, aby przeciwdziałać starzeniu się. Stosuję różnorodne kremy, maski i tak dalej, ale też regularnie chodzę do kosmetyczki na zabiegi odmładzające. Stosuję różne peelingi kawitacyjne, raz skorzystałam z zabiegu osocza bogatopłytkowego, ale też staram się oczyszczać skórę, ponieważ nadmiar sebum też nie jest wskazane – tak przynajmniej słyszałam.” – mówi dla nas Marysia, która ukończyła 30. rok życia. Inne panie stosują bardzo podobne metody.

„Moja kosmetyczka widuje mnie regularnie. Raz w miesiącu to taki minimum. Stosujemy różne metody – od masaży, które mają pobudzić procesy biologiczne w skórze, po różne zabiegi odmładzające. Nie boję się nowych metod i tych, które wydają się bolesne. Wcale tak nie jest, a efekty są spektakularne! Warto stosować je regularnie, ponieważ mogę się pochwalić bardzo płytkimi zmarszczkami, mimo ukończenia 40-stki. Można je przykryć pod makijażem, a ja cały czas czuje się, jakbym miała tylko połowę lat!” – takie metody stosuje Kasia.

Jak wiadomo, każda metoda jest lepsza od zaniedbania. Co do zabiegów – wybór jest naprawdę duży, dlatego lepiej skonsultować się ze specjalistą, zanim zapiszemy się na wybrany. Tylko w ten sposób będziemy działać na korzyść naszej skóry.

Farmona Professional - profesjonalne zabiegi na twarz

 

Pamiętaj również o swoich dłoniach!

Oprócz profesjonalnej pielęgnacji twarzy, warto również zadbać o kondycje skóry naszych dłoni. To one są najbardziej podatne na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych przez co szybciej tracą swój nieskazitelny wygląd. Zapoznaj się z naszymi poradami i zadbaj o swoje dłonie!

Pielęgnacja dłoni – zadbaj o część ciała, z której najczęściej korzystasz!