Wyjazd z firmą na targi – jak zostać zauważonym?

Targi to świetna okazja do zaprezentowania swojego biznesu. Im większe targi, tym większy ich prestiż. Wystawy przyciągają mnóstwo gości i potencjalnych klientów. Ważne, więc by prezentować się profesjonalnie i z głową.

Roll up

To stojak reklamowy. To najlepszy sposób żeby ściągnąć na siebie uwagę i zrobić piorunujące wrażenie. Umieszcza się na nim wszystkie najważniejsze, które ma zapamiętać jego odbiorca. Musi być czytelny i dobrze zaprojektowany. Jest podstawowym wyposażeniem targowego stoiska. Łatwo się je rozkłada, są lekkie i nie uszkodzą się w transporcie. Dzięki temu można wykorzystać je na wielu targach i spotkaniach biznesowych. Roll upy są też praktyczne. Umieszczane w nich plakaty można wymieniać. Dzięki temu jest to rozwiązanie nie tylko efektywne, ale też oszczędne.

Ulotki

Ulotki to podstawa. Powinny rzucać się w oczy, więc warto postawić na nietypowe kształty lub kolory. Bardzo dobrze, jeżeli na ulotce umieszczona jest mapka targów z zaznaczonym stanowiskiem firmy. Warto postawić na kolportaż ulotek między gośćmi targów. To najlepszy sposób, aby przyciągnąć zainteresowane osoby nawet z drugiego końca hali. W niektórych branżach można zdecydować się na to by osoby rozdające ulotki wyglądały w sposób zwracający uwagę – przykładowo mogą reklamować hurtownię zoologiczną w kostiumach zabawnych zwierząt.

Wizytówki

Wizytówki są obowiązkowe. Dobrze by każdy pracownik obecny na targach miał własne. Z tego powodu trzeba pamiętać, by zamówić wydruk wizytówek ze sporym wyprzedzeniem czasowym. Wizytówki powinno wręczać się wszystkim osobom, z którymi się rozmawia. Najlepiej zaczynać konwersację od przedstawienia się oraz podania wizytówki. Potencjalny klient wie wtedy, z kim rozmawia. Ma też pewność, że dana osoba jest przedstawicielem tej a nie innej firmy… i oczywiście, wie do kogo zwrócić się w celu nawiązania współpracy. Wizytówki muszą być czytelne oraz wyglądać profesjonalnie. Konieczne jest też żeby zawierały wszystkie najważniejsze dane firmy. Szczegółowych danych udziela się już po kontakcie.

Copyshop.krakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

three × 5 =