Wydrukuj wybrane chwile na fotoobrazie

Kto z nas nie lubi zawieszać na ścianach własnego mieszkania zdjęć, przywołujących piękne chwile z życia?

Chyba każdy. Jednak drukowanie zdjęć w dużych formatach i oprawianie ich może stanowić czasami problem. Rozwiązaniem jest nowoczesne podejście – a mianowicie obraz na płótnie ze zdjęcia, które sami wybieramy.

Pomysł uniwersalny – pasuje do każdego wystroju mieszkania

Jest to nie tylko doskonały pomysł, ale i wygoda. Taki obraz ze zdjęcia nie musi być oprawiony w ramę – wystarczy zawiesić go na ścianie i już mamy gotową dekorację lokum. Brak konieczności oprawiania w ramę, to znowu wielka zaleta, jeśli chodzi o dotychczasowy wystrój i styl urządzenia mieszkania. Wydruk zdjęcia na płótnie będzie pasował do każdej stylizacji i do każdego pomieszczenia – wszystko jest tylko zależne od preferencji lokatorów.

Obraz ze zdjęcia

To jest ważne – jakość zdjęcia wpływa na jakość ostatecznego produktu – sprawdź dokładnie wymagania drukarni!

Decydując się na obraz ze zdjęcia, należy dokładnie sprawdzić, jakie wymagania ma plik graficzny w zależności od wielkości wydruku. Jest to istotnie, ponieważ w przypadku słabej jakości zdjęcia po wydrukowaniu na płótnie będą widoczne tak zwane „piksele” czyli małe kwadraciki, a sam obraz będzie nie ostry. Tak więc, zanim zdecydujecie się na wysłanie konkretnego zdjęcia, upewnijcie się, że jest ono dobrej jakości, odpowiednim rozmiarze po to, aby ostateczny rezultat był zadowalający i dobry jakościowo.

Obrazy drukowane ze zdjęcia

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Obraz ze zdjęcia będzie niepowtarzalny!

Fotoobraz na płótnie jest także doskonałym pomysłem na prezent – ślubny, urodzinowy, gwiazdkowy, rocznicę – właściwie na każdą okazję. Pamiątka przywołuje wspólne wspomnienia, radości i chwile wzruszenia. Taki prezent jest też gwarancją oryginalności i niepowtarzalności – drukując zdjęcie wykonane samodzielnie, mamy pewność, że gafa w postaci zdublowanego prezentu się nie wydarzy.

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wydrukowanie kilku zdjęć w formie obrazów na płótnie. Jednak pamiętaj, aby dobrze wybrać producenta, który wytwarza dobrej jakości produkty!

drukarniaobrazow.pl