Wydrukuj wybrane chwile na fotoobrazie

Kto z nas nie lubi zawieszać na ścianach własnego mieszkania zdjęć, przywołujących piękne chwile z życia?

Chyba każdy. Jednak drukowanie zdjęć w dużych formatach i oprawianie ich może stanowić czasami problem. Rozwiązaniem jest nowoczesne podejście – a mianowicie obraz na płótnie ze zdjęcia, które sami wybieramy.

Pomysł uniwersalny – pasuje do każdego wystroju mieszkania

Jest to nie tylko doskonały pomysł, ale i wygoda. Taki obraz ze zdjęcia nie musi być oprawiony w ramę – wystarczy zawiesić go na ścianie i już mamy gotową dekorację lokum. Brak konieczności oprawiania w ramę, to znowu wielka zaleta, jeśli chodzi o dotychczasowy wystrój i styl urządzenia mieszkania. Wydruk zdjęcia na płótnie będzie pasował do każdej stylizacji i do każdego pomieszczenia – wszystko jest tylko zależne od preferencji lokatorów.

Obraz ze zdjęcia

To jest ważne – jakość zdjęcia wpływa na jakość ostatecznego produktu – sprawdź dokładnie wymagania drukarni!

Decydując się na obraz ze zdjęcia, należy dokładnie sprawdzić, jakie wymagania ma plik graficzny w zależności od wielkości wydruku. Jest to istotnie, ponieważ w przypadku słabej jakości zdjęcia po wydrukowaniu na płótnie będą widoczne tak zwane „piksele” czyli małe kwadraciki, a sam obraz będzie nie ostry. Tak więc, zanim zdecydujecie się na wysłanie konkretnego zdjęcia, upewnijcie się, że jest ono dobrej jakości, odpowiednim rozmiarze po to, aby ostateczny rezultat był zadowalający i dobry jakościowo.

Obrazy drukowane ze zdjęcia

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Obraz ze zdjęcia będzie niepowtarzalny!

Fotoobraz na płótnie jest także doskonałym pomysłem na prezent – ślubny, urodzinowy, gwiazdkowy, rocznicę – właściwie na każdą okazję. Pamiątka przywołuje wspólne wspomnienia, radości i chwile wzruszenia. Taki prezent jest też gwarancją oryginalności i niepowtarzalności – drukując zdjęcie wykonane samodzielnie, mamy pewność, że gafa w postaci zdublowanego prezentu się nie wydarzy.

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wydrukowanie kilku zdjęć w formie obrazów na płótnie. Jednak pamiętaj, aby dobrze wybrać producenta, który wytwarza dobrej jakości produkty!

drukarniaobrazow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen + 7 =