Wakacje się skończyły, a sezon weselny w pełni!

Wesele stanowi jeden z najważniejszych momentów życia każdego człowieka. Podczas organizacji pragniemy, by wszystko poszło zgodnie z planem. Od razu po zaręczynach rozpoczynamy poszukiwania miejsca, które zapewni odpowiednią oprawę dla przyjęcia weselnego.

Często, jednak napotykamy problem jakim jest rezerwacja większości interesujących nas sal w miesiącach letnich na kilka lat z wyprzedzeniem.

W takich momentach, warto rozejrzeć się w trochę dalszej okolicy.

W samym sercu Mazowsza nad rzeką Radomką leży przepięknie odrestaurowany Pałac Domaniowski. Jest to miejsce, w którym przysięga zostanie przypieczętowana podczas profesjonalnie zorganizowanego wesela. Problemem, nie są tutaj również bliższe terminy ślubu. Sezon ślubny trwa w Pałacu cały rok. Świetnie dopasowana do zmieniających się pór roku dekoracja doda charakteru całej uroczystości.

Wesele w pałacu to marzenie nie jednej dziewczynki. Może właśnie teraz nadszedł czas, by spełnić swoje pragnienia z lat dziecięcych? Ekskluzywne wesele, które zostanie zorganizowane w Pałacu Domaniowskim na lata pozostanie w pamięci wszystkich gości. Przygotowane specjalnie na ten cel pokoje hotelowe otulą nawet najbardziej zatwardziałych tancerzy.

Ponadto hotel oferuje zabiegi SPA dla przyszłej Panny Młodej. Jest to świetna propozycja dla świadkowej, która zazwyczaj zajmuje się organizacją wieczoru panieńskiego. Czas spędzony w Pałacu Domaniowskim przed samym weselem będzie świetnym sprawdzianem jakości przed uroczystością.

Decydując się na uroczystość ślubną, nie rezygnujmy z miesięcy innych niż czerwiec, lipiec i sierpień. Ślub skąpany w wrześniowym, ciepłym słońcu to równie dobry wybór. Zimowa sceneria doda blasku każdej Pannie Młodej, a rozpalone szczapy drewna wprawią w uroczysty nastrój wszystkich gości weselnych.

Organizacja wesela i uroczystości ślubnej to czas magiczny, który warto przeżyć w spokoju i radości. Niech nad wszystkimi najważniejszymi sprawami czuwają profesjonaliści, jak ma to miejsce w Pałacu Domaniowskim.