Reklama na samochodzie – jak to jest zrobione?

Reklama na samochodzie nie tylko zmienia wizerunek auta i czyni go wyróżniającym autem na drodze, ale także jest reklamą, która dociera do wielu osób, które mogą być potencjalnymi klientami.

Drukarnie cyfrowe oferują w tym temacie kompleksowe usługi. Projektują daną reklamę, drukują projekt na odpowiedniej folii i oklejają dany pojazd.

FOLIA REKLAMOWA

Drukowanie projektu odbywa się na różnego rodzaju foliach. Są to folie transparentne lub wylewane, nabłyszczane, matowe lub odblaskowe. Druk na takich foliach jest doskonale widoczny i bardzo żywotny. Kolory nie blakną i nie zmieniają się i są odporne na UV oraz na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

Oklejanie aut to stosunkowo znana już od dawna reklama i bardzo popularna. Na foliach stosuje się różne wydruki, na przykład, solwentowe lub cięte ploterowo albo mieszane. Przez to wydruki są nieomalże dziełem sztuki.

folia do oklejania samochodu

OKLEJONE POJAZDY

Oklejanie samochodów powoduje, że pojazdy znacznie się zmieniają i stają się jedyne w swoim rodzaju. Ponadto reklama, którą są oklejone jest widoczne w bardzo wielu miejscach a same auta stają jedynymi w swoim rodzaju.

Pielęgnacja takich aut jest taka sama jak samochód nieoklejonych, folia znacznie zabezpiecza oryginalny kolor auta i tworzy unikatowy efekt wizualny.

Oklejanie pojazdów firmowych tworzy jedyną w swoim rodzaju flotę samochodową, która jest spersonalizowana i przypisana od razu danej firmie. Samochody takie kojarzą się z produktami firmy i reklamują ją w każdym miejscu i o każdej porze dnia i nocy.

RUCHOMA REKLAMA

Oklejanie pojazdów to przykład ruchomej reklamy, która może wypromować daną firmę, jej usługi lub nowy produkt, który aktualnie wchodzi na rynek.

INNE PROPOZYCJE DRUKARNI

Drukarnie proponują także przyciemnianie szyb. Ta propozycja może być formą reklamowania, ponieważ na szyby można nakleić folię z grafiką reklamową, ale nie musi. Na szyby aut można naklejać folię, która tylko przyciemni okna samochodu.

Dzięki temu wewnątrz auta będzie chłodniej oraz taka folia nada autu elegancki wygląd.

Folia do oklejania samochoduDrukarnia cyfrowa CopyShop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

three × four =