Kosmetyczny must have po wakacjach. Zabiegi dla cery wrażliwej i normalnej

Opalona wakacyjnym słońcem skóra, choć prezentuje się niezwykle dobrze, wymaga specjalnej pielęgnacji. Latem narażona jest bowiem nie tylko na silne promienie słoneczne, ale i wiatry oraz deszcz, bo dużo więcej czasu spędzamy na zewnątrz niż w innych porach roku. Szczególnie skóra twarzy może wymagać rutynowej „odnowy” po kilkutygodniowym wypoczynku nad morzem czy egzotycznym urlopie. Nawet gdy, regularnie stosowało się kremy z filtrami, cera jest najpewniej przesuszona i zanieczyszczona. By wzmocnić jej kondycję, wato pomyśleć o profesjonalnych kuracjach, dostępnych w wielu gabinetach. Zabiegi kosmetyczne na twarz dostępne są również dla tych, którzy na co dzień borykają się z niedoskonałościami, pękającymi naczynkami czy nadmiernym przesuszeniem. Dobry kosmetolog pomoże dobrać preparaty i metody do stanu cery.

Kompleksowy efekt oczyszczająco-odmładzający, pomoże osiągnąć Anti Pollution, czyli zabieg detoksykujący i dotleniający. Wzmacnia naturalną barierę skóry, pozwalając odzyskać jej elastyczność. Głęboko nawilża, co szczególnie ważne po letnim wypoczynku. Przywraca cerze blask i odprężenie, a przy tym zabezpiecza ją przed efektami zanieczyszczeń w powietrzu.

Sprawdź: Farmona Professional - Produkty do zabiegów kosmetynczych na twarz

Tym którzy mają cerę wrażliwą lub naczynkową, dedykowany jest natomiast zabieg Dermacos o efektach wzmacniających naczynia krwionośne. Nie tylko wizualnie poprawia wygląd skóry, zmniejszając zaczerwienienia i widoczne naczynka, ale zmniejsza ich skłonność do pękania. Z tego rozwiązania warto skorzystać też przed wakacjami, by zminimalizować nieco wyniszczający wpływ warunków atmosferycznych. Zapewnia także długotrwałe uczucie ukojenia i nawilżenia.

Wszystkie kuracje tego typu to wieloetapowe, przemyślane działania oparte na renomowanych, leczniczych produktach. W zabiegach detoksykacyjnych wykorzystuje się np. aktywną witaminę D, wspomagającą gospodarkę wodno-lipiodową czy pronalen Bio, złożony z ekstraktów roślinnych odpowiadający za walkę z toksynami. Skuteczność kuracji dla cery specjalnej podnosi natomiast trokserutyna poprawiająca elastyczność układu krwionośnego i minimalizująca obrzęki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × three =