Gdzie najtaniej zostawimy samochód obok lotniska Balice?

Wylatujesz na urlop lub podróż służbową? Chcesz przyjechać na lotnisko własnym autem, jednak zastanawiasz się, w jakim miejscu go bezpiecznie zostawić? Myślisz, że pozostawienie auta na parkingu w okolicy lotniska to bardzo duży wydatek? Bardzo dobrze trafiłeś – ten artykuł jest skierowany do ciebie.

Blisko lotniska

EUROparking przy lotnisku Balice to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na pozostawieniu auta w bezpiecznym miejscu i szybkim transporcie na lotnisko. Główną zaletą parkingu jest jego dostępność dla klientów przez 7 dni w tygodniu 24 godzin na dobę. Bardzo szybko klienci zostają przetransportowani na lotnisko, a po powrocie – z niego odebrani. A na wyjeździe nie trzeba zaprzątać sobie głowy o samochód – dozorowany parking zapewnia pełną opiekę nad samochodem. Szybka rezerwacja przez internet to doskonały sposób, z którego chętnie korzystają klienci.

Pomoc profesjonalistów

Czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, dlatego klienci z całej Polski mogą liczyć na profesjonalną i fachową opiekę osób pracujących na parkingu przy lotnisku Balice. To duży komfort, dzięki któremu klienci czują się bezpiecznie i w pełni obsłużeni. Warto skonsultować swoje wątpliwości z doradcami pracującymi na miejscu.

Atrakcyjne ceny

Parking przy lotnisku Balice, mimo tak bliskiej lokalizacji od strefy wylotów (zaledwie 1,8 km) charakteryzuje się bardzo atrakcyjnymi cenami. Częste promocje również zachęcają klientów do częstego korzystania z tego parkingu. I tak np. dzień pozostawienia auta kosztuje 20 zł, jednak 7 dni to koszt już 60 zł, a 14 – 95 zł, natomiast 31 dni wynosi 150 zł. Przy dłuższym korzystaniu z parkingu, można skorzystać z indywidualnych pakietów, o które warto spytać na miejscu.

Parking przy lotnisku to doskonała alternatywa dla osób z całej Polski, którzy na lotnisko Balice chcą przyjechać własnym transportem i w bezpiecznym i godnym miejscu zaufania je pozostawić. To ważna kwestia, by podczas wakacji lub podróży służbowej nic nam nie zaprzątało głowy. Warto więc zaufać sprawdzonym i doświadczonym miejscom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + four =